Aksident në Gjirokastër, plagosen rëndë 5 persona
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër.

Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur në Mashkullorë dhe si pasojë e askidentin janë plagosur rëndë 5 persona.

Mësohet se një automjet tip "Fouristradë" është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Kordhoc.

Në vendin e ngjarjes në Gjirokastër, ndodhet zjarrfikësja dhe policia.

Thuhet se 5 të plagosurit janë në gjendje të rëndë shëndetësore. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 15:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori