Aksident në Elbasan, në gjendje të rëndë e moshuara (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një aksident ka ndodhur sot në rrugën Elbasan-Librazhd.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mengel dhe sipas dëshmitarëve për Albeu.com raportohet se është lënduar rëndë një grua e moshuar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton më shumë mbi shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2017, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori