Aksident në Elbasan, drejtuesi i mjetit ishte në gjendje të dehur
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksidentElbasan, në vendin e quajtur Ura e Shkumbinit.

Paraprakisht raportohet se nuk ka persona të plagosur, ndërkohë që për pasojë është krijuar shumë trafik.

Shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar dhe dyshohet se drejtuesi i mjetit tip Volvo me targa aa 726 xo ishte gjendjedehur. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2020, ora 21:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori