Aksident në Ballsh- Tepelenë, një i vdekur dhe dy të plagosur
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një drejtuesi mjeti dhe plagosjen e dy shtetasve të tjerë ka ndodhur mesditën e sotme në Mallakastër. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur tek vendi i quajtur"Kthesa e Kashit", ku një automjet tip Benz është përplasur me një automjet tip Fiat Dukat.


Menjëherë policia ka shkuar në vendgjarje dhe po kryer ekspertizën ndërkohë që të plagosurit janë dërguar në spitalin e Ballshit për tu dhënë ndihmën mjeksore. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2012, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori