Aksident ne autostraden Tirane-Durres, vdes 1 person
Albeu.com
Nje aksident i rende automibilistik me pasoje vdekjen e nje personi dhe plagosjen e 3 te tjereve ka ndodhur pasditen e dites se marte ne autostraden Tirane-Durres prane fshatit Marikaj.
Viktima eshte drejtuesi i automjetit Sali Salihaj 57 vjec. Salihaj udhetonte ne makine bashke me 3 te aferm te tij te cilet u shoqeruan menjehere per ne spital ku gjenden jashte rrezikut per jeten.

Automjeti tip Benz ka humbur kontrollin dhe ka dale nga rruga. Nuk dihen ende shkaqet e ketij aksidenti nderkohe qe policia ka nisur hetimet. (tch)
Shtuar më 06/01/2010, ora 05:52
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori