Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, paralizohet trafiku
Një aksident ka ndodhur në afërsi të Sukthit, ku raportohet se janë përplasur disa makina.

Siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga gazeta SHQIP, nga përplasja e automjeteve janë krijuar radhë të gjata në autostradë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.
Shtuar më 29/07/2019, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori