Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina bie në kanal (FOTO LAJM)

Një makinë që po udhëtonte në autostradën Tiranë-Durrës ka devijuar dhe ka rënë në kanal.

Dëshmitarë në vendngjarje shkruajnë në numrin 067222204 të redaksisë së albeu.com se aksidenti ka ndodhur pranë City-Park dhe se nuk ka të vdekur.

Ndërkohë të plagosurit janë dërguar në Spital. /albeu.com/

Shtuar më 23/07/2017, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori