Aksident nė aksin Tiranė-Durrės, njė i plagosur
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė aksident automobilistik me pasojė plagojen e njė femre ėshtė regjistruar pasditen e sotme nė rrugėn Tiranė-Durrės.
Ngjarja u shėnua pranė mbikalimit tė Yrshekut ku si pasojė e pėrplasjes se dy automjeteve ka mbetur e plagosur njė femėr, identiteti i sė cilės ende nuk ėshtė bėrė i ditur. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2013, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.