Aksident në aksin Pogradec-Korçë, makinat bëhen copë në autostradë
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të Qafë-Pllocës.

Sipas informacioneve për mediat, si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të motit të keq.
/albeu.com/
Shtuar më 26/01/2021, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori