Aksident nė aksin Maminas-Gjiri Lalzit, vdes shoferi i kamionit
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė tjetėr aksident me pasojė vdekjen e njė personi ėshtė shėnuar sot nė aksin Maminas-Gjiri Lalzit ku njė kamion ka dalė nga rruga.Sipas policisė viktimė e aksidentit ka mbetur drejtuesi i mjetit Behar Tafuka.


Sipas policisė dyshohet se aksidenti ka ndodhur si pasojė e humbjes sė kontrollit nga ana e drejtuesit tė mjetit. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2013, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.