Aksident në aksin Korçë-Bilisht, një person dërgohet me urgjencë në spital
Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të mërkure në Korçë.

aksin rrugor Korçë-Bilisht janë përplasur dy makina, ku si pasojë është plagosur një person.

Ndër të tjera bëhet me dije se i plagosuri është nisur me urgjencë për në spitalin e Korçës ku po merr dhe ndihmën e parë mjekësore.

Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Shtuar më 28/10/2020, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori