Aksident ne aksin Elbasan-Tirane, nje i vdekur
Albeu.com
Edhe një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në aksin Elbasan-Tiranë. Një makinë ka përplasur një biçikletë dhe për pasojë drejtuesi i saj, Xhevat Pasholli ka mbetur i vdekur.
Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Gjocaj ku makina me targa DW 879 SD e cila drejtohej nga Ruxhdi Jupaj përplasi 60-vjeçarin Pasholli. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për hetime.
Shtuar më 19/01/2010, ora 17:29
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori