Aksident në aksin Elbasan-Peqin, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur
Pëlqej
Foto ilustruese
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një i vdekur dhe një i plagosur në një aksident të rëndë në aksin Elbasan-Peqin. Dy automjete njëri tip Benz me targa AA 523 BA dhe tjetri tip Ford me targa AA 991 AF janë përplasur me njëri-tjetrin, në vendin e quajtur Paulesh.

Si pasojë kanë humbur jetën në spital Dashamir Leka, drejtues i mjetit tip Ford, një tregtar i armëve të gjahut dhe ka mbetur i plagosur Arben Porocani, drejtuesi i automjetit tjetër.

Mësohet se nga përplasja e fuqishme, automjeti tip Benz ka dalë jashtë rrugës duke u përmbysur. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2013, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit