Aksident në “Rrugën e Kombit”, kamioni bie në humnerë
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Rrugën e Kombit”, pranë fshatit Skuraj, ku kamioni ka dalë nga rruga duke përfunduar në humnerë.

Burime nga policia kanë bërë me dije se shoferi i kamionit është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e shkakut të aksidentit./Albeu.com/

Shtuar më 02/02/2017, ora 20:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori