Aksident me vdekje në Shkodër, Benzi po ecte me shpejtësi skëterrë
Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër, në rrugën Vau i Dejës.

Mësohet se një person ka gjetur vdekjen pasi një makinë e ka përplasur papritur.

Viktima eshte identifikuar si Mirjan Kaceli nga fshati Stajke, ndersa ne momentin e ngjrjes ai ishte me motor dhe ishte ndalur tek nje dyqan per te blere, kur nje mjet tip Benz me targe e ka perplasur duke e lene te vdekur.

Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit tip benz ndersa dyshohet se shkak per kete aksident ka qene shpejtesia e larte e mjetit.
Shtuar më 23/09/2018, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori