Aksident me vdekje në Rrugën e Kombit, humb jetën i riu nga Kosova (pamje të rënda)

Një i ri nga Kosova është aksidentuar paraditen e sotme në “Rrugën e Kombit”, pranë tunelit të Kalimashit.

Fatkeqesisht ai ka humbur jetën. Sipas informacioneve të para nga blute e qytetit rajonal, 33-vjeçari që udhëtonte me motor, ka humbur kontrollin mbi mjet dhe është përplasur me trafikndarësen, e cila ka rezultuar fatale.

Raportohet se i riu nga Kosova po udhetonte per në Tiranë. Policia nuk ka bere me dije ende informacione mbi identitetin ndërsa ndodhet në vendin e ngjarjes për hetime të mëtejshme. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2017, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori