Aksident me vdekje në Maminas, makina i merr jetën këmbësorit
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Maminas me pasojë vdekjen e një këmbësori.

Një person rreth 45-vjeç ka ndërruar jetë, ndërkohë që ka qenë duke kaluar rrugën dhe është përplasur nga një makinë.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe ambulance që i kanë dhënë dhe ndihmën e parë të aksidentuarit, por për fat të kqe nuk ka mundur të mbijetojë. Shoferi i makinës është shoqëruar në polici.
Shtuar më 25/11/2019, ora 19:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori