Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Koplik
Një aksident me vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Koplik.

Mësohet se si pasojë e përplasjes së një makine me një motor, ka humbur jetën drejtuesi i motorit.

Policia ka mbërrtur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shtuar më 21/10/2020, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori