Aksident masiv në Tiranë, tre makinat bëhen copë-copë
Pëlqej
Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake tre makina janë përplasur tek Gjykata e Rrethit në Unazë.

Ndërkohë mësohet se një person, drejtues mjeti është plagosur dhe është dërguar në spital. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori