Aksident i rëndë tek sheshi “Wilson” në Tiranë
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë sheshit “Wilson”.

Mësohet se një person i cili drejtonte motoçikletën është përplasur me automjetin tip “Volkswagen” me targa AA 598 BR.

Sipas informacioneve mësohet se është thyer xhami i automjetit, ndërsa drejtuesi i motorit ka marrë plagë të lehta.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Për momentin nuk dihet ende identiteti i të plagosurit./Albeu.com/

Shtuar më 22/03/2017, ora 19:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori