Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, përplasen 6 makina (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një aksident ka ndodhur në Fushë-Prezë, ku katër kamione janë përplasur me një furgon dhe një automjet tip "Golf".

Nga ky aksident, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, bën me dije "JOQ". Një qytetar që ka raportuar për ngjarjen, apelon që drejtuesit e mjeteve të bëjnë kujdes në këtë aks rrugor, pasi rruga është mbuluar nga ngrica. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2017, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}