E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas drejtuesin e biçikletës
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe është lënduar një person.
Mësohet se ai ishte duke ecur në këmbë teksa u përplas nga një makinë.

Goditja i ka shkaktuar lëndime të rënda.

I dëmtuari është dërguar në spitalin e Vlorë, ndërsa janë të paqarta shkaqet e aksidentit
Shtuar më 14/10/2019, ora 18:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori