Aksident i rëndë në Vlorë, i riu përplaset me 3 makina
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes në rrugën transballkanike.

Policia bën me dije se 25- vjeçari Demir Koçi i cili po udhëtonte me makinën e tij, humbi kontrollin dhe doli nga rruga duke u përplasur me automjetet që ndodheshin të parkuara aty pranë.

Si pasojë e goditjes, e cila ka qenë mjaft e fortë, i riu mësohet se ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar në spital.

Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka patur të lënduar të tjerë, ndërsa të paktën 3 automjetet e parkuara janë shkatërruar thuajse tërësisht. /albei.com/

Shtuar më 15/09/2017, ora 11:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori