Aksident i rëndë në Tiranë, përplaset për vdekje e mitura
Një aksident me pasojë vdekjen e një të miture ka ndodhur pak më parë në Tiranë.

Mësohet se 10 vjecarja me iniciale A.P. nuk i ka mbijetuar plagëve dhe ka humbur jetën në spital.

Ndërkohë drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.01.2021, rreth orës 12:30, në rrugën “Njazi Meka”, mjeti me drejtues A. G., ka aksidentuar ​ këmbësoren e mitur me iniciale A.P., 10 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruarKomisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 17/01/2021, ora 13:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori