Aksident i rëndë në Sarandë-Gjirokastër, humb jetën një person
Një aksident i ka marrë jetën një personi ditën e sotme në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion.

Mësohet se Kosta Kaci 75-vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2019, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori