Aksident i rëndë në qendër të Elbasanit, këmbësori në gjendje kritike për jetën
Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Elbasanit.

Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor dhe i plagosuri gjendet në gjendje kritike për jetën.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të shkollës 9-vjeçare Naim Frashëri pranë shatërvanit të qytetit.

I plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit dhe gjendja e tij vijon të mbetet e rëndë.
Shtuar më 16/07/2020, ora 23:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori