Aksident i rëndë në Pukë: I riu me motor bie nga ura dhe humb jetën në vend
Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj të Pukës.

Për pasojë, ka humbur jetën shtetasi me iniciale L.M.

Ngjarja ndodhi kur shtetas që udhëtonte me një motor, ka rënë nga një urë këmbësorësh dhe për pasojë, ka gjetur vdekjen.
Shtuar më 22/01/2021, ora 19:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori