Aksident i rëndë në Lushnjë, 2 të vdekur 2 të plagosur
Dy persona kanë humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur gjatë një aksidentii tragjik që ndodhi në mbrëmje në fshatin Karbunarë, rreth 1 km larg qytetit të Lushnjës.

Sipas policisë një automjet përplasi dy motoçikleta, në të cilat udhëtonin 4 persona. Nga përplasja fatale humbën jetën Tomor Nezha dhe Fatmir Daja, dhe mbetur të plagosur dy persona të tjerë, identitetet e të cilëve nuk dihet ende. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2012, ora 09:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori