Aksident i rëndë në Lezhë
Një person është plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në orët e para të mëngjesi. Ngjarja u regjistrua në aksin rrugor Lezhe-Laç pranë fshatit Gajush.

Sipas policisë, një automjet u aksidentua me një motoçikletë dhe si pasojë drejtuesi i kësaj të fundit mbeti i plagosur rëndë.

Policia thotë se i plagosur mbeti Edmond Zeneli 25 vjec, i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe nisi hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.
Shtuar më 24/09/2018, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori