Aksident i rëndë në Lezhë, raportohen disa të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhe-Laç dhe thuhet se ka disa të plagosur.

Raportimet e para flasin për përplasjen e dy automjeteve.

Mësohet se personat që ndodhen në dy makinat e aksidentuara kanë mbetur të bllokuar brenda.

Mësohet se kanë mbetur të plagosur vetëm dy drejtuesit e makinave që kanë marrë plagë të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori