Aksident i rëndë në Lezhë, i lënduari dërgohet me urgjencë në spital
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksidentaksin rrugor Balldre-Lezhë.

Burimet bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur me njëra tjetre.

Dyshohet se nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person i cili është transportuar drejt Spitalit Rajonal të Lezhës.

Goditjet e aksidentit kanë qenë mjaftë të fuqishme duke shkaktuar dëme të konsiderueshme të mjeteve tip “peugeot” dhe “Benz”.

Në vendngjarje forcat blu kanë nisur hetimin për zbardhej e shkaqeve të aksidentit në aksin rrugor Balldre-Lezhë./albeu.com/

Shtuar më 16/01/2021, ora 18:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori