Aksident i rëndë në Lezhë, betonierja ndan në mes Mercedesin (VIDEO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur minutat e fundit në rrugën që lidh Lezhën me Fushë Krujë. Sipas njoftimeve paraprake, disa mjete janë përfshirë në aksident në një zonë pranë rrugës që shkon për në Ishull Lezhë.

Nga fotot duket një automjet Mercedes që është ndarë në mes dhe është shtypur nga përplasja me një betoniere. Rruga është bllokuar nga policia për shkak të aksidentit

Deri më tani, raportohet për një person të lënduar

Shtuar më 16/09/2019, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori