Aksident i rëndë në Golem, drejtuesi i motorit lihet i shtrirë në rrugë
Ditën e sotme ka ndodhur një aksidet i rëndë me pasojë vdekjen në Golem të Durrësit.

Një motor është përplasur me një furgon dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit.

Mësohet se policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të lehtësuar qarkullimin e mjeteve.

Ndërkohë vendi i aksidentit është rrethuar dhe viktima është lënë i shtrirë në rrugë, i mbuluar me një çarçaf.
Shtuar më 30/11/2020, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori