Aksident i rëndë në Bulqizë, motorri përplaset me barrierat anësore, plagoset 32-vjeçari
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë, ku për pasojë është plagosur rëndë një 32-vjeçarë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Bulqizë- Shupenzë në vendin e quajtur ‘Pishat’, ku, sipas "Neës24", motori ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierat anësore të rrugës.

Drejtuesi i tij ka pësuar dëmtime të rënda dhe për pasojë është nisur drejt spitalit të Traumës në kryeqytet, për një ndihmë më të specializuar mjekësore.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 06/07/2019, ora 19:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori