Aksident i rëndë në aksin Vlorë-Orikum, humb jetën një person
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin Vlorë-Orikum dhe si pasojë, një person ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit” ndërkohë që makinë u përplas me një motor dhe si pasojë, Arsen Çela 63 vjeç, banues në Orikum, ka humbur jetën.

Aksidenti

Në një njoftimin paraprak lidhur me ngjarjen, policia lokale bën me dije se, ora shënonte rreth orës 17:00, kur në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur ‘Qafa e Luarit’, automjeti tip ‘Fiat’ me drejtues shtetasin V. B është përplasur me motomjetin e markës "HONDA".
/albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori