Aksident i rëndë me motor, burri niset me helikopter drejt Tiranës
Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin Qafe-Botë – Konispol gjatë pasdites së sotme.

Nga raportimet e para mesohet se nje motorr “Piaggio” ka dale nga rruga dhe eshte aksidentuar rende drejtuesi Alfred Brahimi 40-vjeç, banor i Konispolit.

I plagosuri eshte transportuar fillimisht ne spitalin e Sarandes dhe me pas per shkak te demtimeve te renda kryesisht ne koke, eshte nisur me helikopter drejt Tiranes per mjekim me te specializuar.
Shtuar më 19/11/2018, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori