Aksident i rëndë, makina "fluturon në ajër" këmbësorin në autostradë
Një aksident ka ndodhur në autostrdën Lezhë-Shkodër, ku një automjet ka përplasur një këmbësor.

I plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, por nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.
Shtuar më 23/10/2020, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori