Aksident i rëndë, Benzi del nga rruga dhe bie në lumin e Matit
Aksident i rëndë në aksin e vjetër të Milotit.

Mësohet se një automjet tip Benz me pasagjerë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin e Matit.

Mjeti tip Benz AA 272 JN ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në lumë.

Afër lumit është gjetur një shtetas i pajetë, dyshohet se mund të jetë drejtuesi i mjetit. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori