Aksident i llahtarshëm në Tiranë, makina fluturon motorin në ajër
Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:40 në mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas dëshmitarëve një makinë ka përplasur një motor të cilin e ka fluturuar metra larg dhe sipas tyre nuk i gjenden as copat, shkruan JOQ.

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit dhe një vajzë, pasagjere në të, e cila është në gjendje të rëndë.

Dhjetëra qytetarë janë ofruar t’i japin ndihmën e parë, ndërkohë që shtojnë se ambulanca vonoi më shumë se 45 minuta. /albeu.com/


Shtuar më 18/08/2017, ora 08:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori