Aksident i frikshëm në Tiranë, shoferi humb kontrollin e betonieres dhe bie nga lartësia (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Tiranë.

Një shofer i një betonierje ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Denoncimin e ka bërë faqja "Aksidente Rrugore", e cila gjithashtu shkruan se ky aksident ka ndodhur sepse shoferi ka 30 orë që punon pa pushim.

"Përshëndetje! Video momenti i aksidentit ne Tirane! Kështu ndodhë kur shoferi i betonjeres është 30 ore pa zbrit nga kamjoni! Fatmirsisht ka shpetuar pa lendime!" shkruan faqja. /albeu.com/


Shtuar më 22/02/2021, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori