Aksident i frikshëm në Tepelenë, trajleri gjigant "shtrihet" përtokë
Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident në dalje të qytetit të Tepelenës.

Mësohet se një makinë e tonazhit të rëndë është kthyer në një anë të rrugës.

Drejtuesi i mjetit ka përfunduar në spital dhe ka marrë vetëm dëmtimelehta.

Shkak për aksidentit është bërë lagështia në rrugë si pasojë e shirave që kanë përfshirë vendin gjatë ditës së sotme dhe ngarkesa që ka pasur makina.

Shtuar më 21/01/2021, ora 18:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori