Aksident i frikshëm në Qafë-Krrabë, përplasen keq tre makina
Pëlqej
Një aksident ku janë përfshirë 3 automjete ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Qafë Krrabë.

Mendohet se shkak për këtë aksident është bërë parakalimi i gabuar prej njërës prej makinave. Për fat të mirë nuk ka viktima apo të lënduar, por vetëm dëme materiale, nga të dhënat paraprake të policisë.

Policia po heton lidhur me të dhënat dhe shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori