Aksident i frikshëm në Lezhë: Tre të plagosur, një në luftë me jetën
Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Laç pranë fshatit Ishull Shëngjin.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm ku makina me taksat AA 025 MK ka dalë nga rruga.

Mësohet se tre personat që ishin në makinë janë plagosur ndërkohë që njëri ishte në gjendje kritike për jetën.

Policia nga hetimet e para dyshon se shkak i aksidentit ka qënë lagështira dhe shpëjtësia e madhe. /albeu.com/

Shtuar më 20/03/2018, ora 08:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori