Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Aksident i frikshëm në Laprakë, BMW përplas një makinë dhe kalimtarët
Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në Tiranë

Aksidenti ka ndodhur në zonën e Laprakës, ku janë përplasur dy makina dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona.

Mësohet se shoferi i një mjeti BMW mësohet se ka humbur kontrollin dhe ka përplasur një tjetër mjet e më pas kalimtarët.

Tre prej të plagosurve janë dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2018, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori