Aksident i frikshëm në Elbasan, trafikndarjësja çan përmes makinën
Një aksident i rendë ka ndodhur pak më parë në aksin Elbasan-Librazhd ku vetëm fati ka bërë që të mos ketë viktima.

Një makinë është përplasur me një furgon, i cili më pas është përplasur sërish në trafik ndarëse. Kjo e fundit ka dalë nga vendi për shkak të përplasjes duke çarë makinën me dysh.

Për fat të mirë në vendin ku ka hyrë trafik ndarësja nuk kishte pasagjer.

Sipas raportimeve shoferi i automjetit nuk ka pësuar lëndime, ndërsa pa pasoja ka qenë edhe për shoferin dhe pasagjerët e furgonit.
Shtuar më 20/05/2019, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori