Aksident i frikshëm në Durrës, gjaku i të riut lan rrugën
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës ku një i ri është aksidentuar me motor.

Mësohet se gjithçka ka ndodhur rreth 30 minuta më parë dhe fatmirësisht policia ndodhet pranë të lënduarit, por ende nuk ka mbërritur ambulanca, shkruan JOQ.

I shtrirë në tokë, gjaku i rrjedh nga pjesa e kokës dhe siç duket, gjendja sa vjen e më shumë përkeqësohet.

I lënduari, identiteti i të cilit nuk dihet, ka qenë duke udhëtuar vetëm me motor, pa kaskë mbrojtëse, ndërsa nuk dihet ende si ka ndodhur aksidenti. /albeu.com/

Shtuar më 15/03/2018, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori