Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, makinat bëhen copash (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur paraditen e së mërkurës në autostradën Tiranë-Durrës.

Siç shihet nga pamjet në aksident janë përfshirë dy automjete, një kamionçinë dhe një veturë e vogël.

Kamionçina ka përfunduar në kanalin ndarës të autostradës me rrugën e vjetër ndërsa makina tjetër është përmbysur në anë të rrugës.

Nga raportimet në vendin e ngjarjes mësohet se pasagjerët kanë shpëtuar vetëm me disa lëndime të lehta. /albeu.com/


Shtuar më 14/11/2018, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori