Aksident i rëndë, del nga rruga makina me katër pjesëtarë të një familjeje brenda
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Papër.

Një automjet është pëfshirë në këtë ngjarje, ndërsa brenda ishin pjesëtarët e një familjeje, prindërit dhe dy fëmijët.

Makina ka dalë nga rruga duke shkaktuar lëndimin e katër familjarëve.

Janë të paqarta shkaqet që çuan në daljen nga rruga të makinës
Shtuar më 21/10/2019, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori