Aksident automobilistik me pasoje vdekjen ne Durres, gjykatesi aksidenton 1 te moshuar
Albeu.com
Nje grua ka vdekur dhe bashkeshorti i saj eshte plagosur pas nje perplasjeje me makine ne vendin e quajtur Kavalishenca ne Durres rreth nje ore me pare.Nje makine e tipit Benz me targa EL 4327 e cila drejtohej nga gjykatesi elbasanlli Taulant Tafa ka shtypur nje cift te moshuarish dhe nipin e tyre , te cilet ishin per pushime ne Durres. Autori u largua menjehere nga vendgjarja, por ne afersi te Kavajes u kap nga policia dhe u arrestua. Sipas burimeve nga policia e ketij qyteti gjykatesi ishte ne gjendje te dehur dhe kjo mendohet te jete shkaku i ketij aksidenti fatal me pasoje vdekjen. Nderkaq mesohet se viktima eshte nena e nje oficeri te larte shteti. BW
Shtuar më 17/07/2005, ora 17:23
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori