Njeri rëndë, aksidentohen 4 pjestarë të një familjeje në Korë
Një aksident i rendë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korçë-Maiq, pikërisht tek kryqëzimi i Drithasit ku nga përplasja e dy automjeteve janë lënduar disa persona.

Paraprakisht mësohet se njëri prej të lënduarëvë është rendë dhe është dërguar në spital, ndërsa të tjerët kanë marrë dëmtime të lehta.

Në njërën prej makinave udhëtonin katër anëtarë të një familjeje. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2019, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori